ЮБШ

Рабочая поездка в г. Очаков и Очаковский район

05 грудня 2013 року робоча група у складі заступника начальника відділу департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації Крикуненка В.П. та директора Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївської області (РФПП) Євсєєва В.Б. здійснила робочу поїздку до Снігурівського району.       

На зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу, головами сільських рад та представниками місцевих органів виконавчої влади, яка відбулась у приміщенні райдержадміністрації, в рамках виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2013-2014 роки, для керівників підприємств та підприємців відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Інвестиційна діяльність, стан та перспективи впровадження інвестиційних проектів».

Фото 1

Проведення заходу відбувалось під головуванням начальника управління економіки Снігурівської райдержадміністрації Твардовської Т.М., яка відкрила засідання «круглого столу», поінформувавши присутніх про роботу місцевих органів виконавчої влади з питань розвитку підприємництва та перспективні завдання з цього напряму.

Фото 2

Учасники семінару були ознайомлені з інформацією керівника РФПП Євсєєва В.Б. щодо проекту «Старт-ап» для нового покоління підприємців, який дає змогу здійснити презентацію своїх інвестиційних проектів іноземним інвесторам, а також про інформаційну, методологічну та організаційну допомогу, яку надає регіональний Фонд підтримки малого підприємництва суб’єктам підприємництва області. Також Євсєєв В.Б. розповів про початок функціонування мережі дистанційних консультаційних центрів для підприємців на базі бібліотек Миколаївської області, яку створено  згідно з дорученням голови облдержадміністрації  від 06.08.2013 №2954/0/05-61/3-13.

Фото 3

З доповіддю на тему «Інвестиційна діяльність Миколаївської області» виступив представник департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації Крикуненко В.П., який поінформував про інвестиційні проекти, реалізовані у Миколаївської області 2011-2012 років у галузях енергетичного та сільськогосподарського машинобудування, виробництва будівельних матеріалів, енергозбереження, виробництва продуктів харчування, сільськогосподарського машинобудування та виробництва сільгосппродукції і тваринництва, а також про перспективні проекти на 2013-2014 роки. Окремо було розглянуто питання щодо особливостей, пов’язаних із формуванням інвестиційного паспорту району щодо складу інвестпроектів та їх спрямованості на створення нових постійних робочих місць

Для діючих підприємців, підприємців-початківців та  осіб, які бажають зайнятися бізнесом, Євсєєвим В.Б. було проведено освітній семінар на тему: «Підвищення самозайнятості населення та залучення додаткових коштів для місцевої громади шляхом розвитку сільського зеленого туризму».

У наданій інформації були визначено шляхи вирішення питань зайнятості та організації нових робочих місць, взаємодії органів влади та підприємництва, приклади розвитку туристичної галузі, придорожнього сервісу та інших видів діяльності, які можливо організовувати з використанням особливостей та потенціалу Снігурівського району.

 Надалі Євсєєв В.Б. поінформував учасників семінару про цілі та задачі місцевих профспілкових організацій малого підприємництва, їх роль у захисті прав найманих працівників та вирішенні соціальних питань трудових колективів з метою забезпечення мотивації до ефективної праці.

Учасники семінарів отримали папки з довідковими та інформаційними матеріалами, підготовленими РФПП.

З підведенням підсумків проведеного заходу виступила начальник управління економіки Снігурівської райдержадміністрації Твардовська Т.М., яка визначила першочергові завдання керівникам селищних рад щодо інвестиційної діяльності та подякувала учасників семінару за роботу.

Зазначеним семінаром завершено план роботи поточного року з проведення освітніх семінарів для представників малого бізнесу в рамках виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2013-2014 роки.

Подальша робота щодо координації діяльності облдержадміністрації з місцевими органами виконавчої влади та проведення освітніх заходів з питань розвитку підприємництва в рамках виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2013-2014 буде продовжено у наступному році за окремим графіком.

Обсуждение закрыто.